Zásady ochrany osobních údajů

Kdo zpracovává Vaše údaje?

Jsme NFNZ – Nadační fond nezávislé žurnalistiky, IČO: 05294258, se sídlem Praha 1, Staré Město, Ovocný trh 579/6, zapsaný u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1406 a jako správce budeme zpracovávat Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

Osobní údaje odběratelů newsletteru

  • Emailové zprávy zasílá a Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a email) zpracovává přímo NFNZ Nadační fond nezávislé žurnalistiky výhradně k zasílání informací spojených s jeho činností.
  • Vaše osobní údaje uchováváme jen po dobu, kdy jste odběrateli našeho newsletteru. Po odhlášení z něj jsou smazány. Link na odhlášení je součástí každého newsletteru nebo zde.
  • Emaily jsou zasílány pomoci programu Mailchimp.

Podle právních předpisů máte právo nás požádat o to, abychom vám poskytli informace či provedli některé operace s osobními údaji.

Bližší informace o tomto právu obsahuje zejména čl. 21 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679.

Dále upozorňujeme, že newsletterové emaily obsahují měřící kódy Mailchimpu, a to za účelem vyhodnocování úspěšnosti emailových kampaní. Tato data jinam nepředáváme.

V souvislosti se zpracováním osobních údajů nebo s žádostmi o uplatnění vašich práv nás můžete kontaktovat na adrese: [email protected]

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.