Novinářské fórum o Ukrajině – přihlaste se

Organizace Lvov Media Forum vypisuje grantové řízení na účast na novinářském fóru, které se bude konat od 26. srpna do 1. září 2021 ve městě Lvov na Ukrajině.

Fórum je určeno pro mediální odborníky a novináře, zejména ty, kteří pokrývají události ve střední a východní Evropě a chybí jim kontakty na kolegy a experty z daného regionu.

Hlavním cílem několikadenního Fóra je sdílení zkušeností, přístupů a informací a propojení s novináři z ostatních zemí. Účastníky čeká série přednášek, diskuzí a prezentací týkající se společenského a politického dění na Ukrajině.

Účastníci budou mít šanci potkat se osobně se špičkovými politology, odborníky na místní ekonomiku a válečné dění na Ukrajině.

Účastníci fóra se také mohou těšit na mezinárodní konferenci Lvov Media Fórum, která se bude konat 26. – 28. srpna 2021. Jedná se o největší novinářskou konferenci ve východní Evropě, na kterou se sjede kolem tisícovky mediálních odborníků a novinářů.

Organizátor hradí cestovní náklady, ubytování a stravování. Účastníci musí splňovat epidemiologická nařízení platná v té době na Ukrajině. Pokud se fórum nebude moci konat kvůli epidemiologické situaci, bude se konat online. Pracovním jazykem je angličtina.

Přihlásit se na novinářské fórum 26. – 1. září 2021 můžete zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewZHduy4I8-Pe6bKnz0oRgk3KMg42Amoi0XnUPNaZaMFxraA/viewform

Uzávěrka: 15. června 2021

Vybraní kandidáti budou oznámeni 1. července 2021 ve 15:00 hod.

V případě dotazů se obraťte na Olhu Lypynskou [email protected]. Více informací najdete na lvivmediaforum.com

Partnery projektu jsou za Českou republiku NFNZ, za Maďarsko Center for Independent Journalism, za Polsko Non-profit organization „Outriders“ a za Slovensko Slovak Security Policy Institute.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.