Třetí ročník konference Novinářské fórum se uskuteční ve středu 17. 6. od 9:00 do 17:00 hod v pražských Kasárnách Karlín. V průběhu dne se účastníci dozví více o tom, jak informují česká média o Číně, jak se dá vyprávět příběh, s čím redakcím pomůžou roboti a zda jsou dodržovány základní standardy novinářské práce.

Panelové debaty se špičkovými novináři a mediálními odborníky bude možné sledovat i v přímém přenosu přes internet. Živý stream bude k dispozici přímo na webové stránce konference a na Facebooku. Po skončení bude k dispozici i záznam. Akci pořádá Nadační fond nezávislé žurnalistiky, generálním partnerem je Nadace OSF. Mediálním partnerem online přenosu je Protext ČTK. Program konference je ke stažení zde.

Podpořte nás. Nastavte si pravidelný dar a podpořte tak nezávislou žurnalistiku v Čechách. Kdy jindy, než právě v této době.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.