Novinářské fórum 2022: Odborníci a novináři budou opět diskutovat o stavu české žurnalistiky

Ve čtvrtek 23. června 2022 se od 9:30 do 16:30 hodin uskuteční již pátý ročník konference Novinářské fórum v pražském Kině Přítomnost v Domě Radost. Přehodnocení tradičních představ o novinářské objektivitě, média ve válce a před ní, financování médií, žurnalistická etika v praxi, hodnotové a názorové ukotvení novinářů – to jsou hlavní témata letošního ročníku konference, kterou pořádá Nadační fond nezávislé žurnalistiky. Generálním partnerem je Nadace OSF.

Hlavním cílem Novinářského fóra je sdílení informací, zkušeností a přístupů. Konference je určena redaktorům, editorům, lidem pracujícím v mediální branži, studentům mediálních oborů, odborné a širší veřejnosti. Účastníci se mohou těšit na zahajovací příspěvek a čtyři panelové debaty se špičkovými novináři a mediálními odborníky.

Vstup na konferenci je po registraci zdarma. Pro osobní účast se prosím registrujte vyplněním formuláře na následujícím odkaze: https://forms.gle/uJC9n4poLtBwBK439. Prosíme, registrujte se včas, kapacita akce je omezená. Konference proběhne v Kině Přítomnost na adrese Siwiecova 1839/1, 130 00 Praha 3.

Program je k dispozici na webových stránkách konference www.novinarskeforum.cz.

Na celodenní konferenci naváže slavnostní předávání Novinářských cen za rok 2021, které se uskuteční v divadelním prostoru Jatka 78. Nadace OSF během něj již po dvanácté ocení nejlepší žurnalistické práce, které vznikly v uplynulém roce.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.