4. března 2021 – NFNZ vyhlašuje pravidelnou grantovou výzvu Jaro 2021 a v souvislosti s aktuální situací nově také bleskovou grantovou výzvu Očkování, jejímž cílem je urychleně zmapovat logistiku distribuce vakcín proti COVID-19 v různých částech ČR.

Předkládat je možné pouze investigativní či analytické projekty.

Hlásit se do nich mohou redakce, které nepatří do velkého zavedeného vydavatelství a nejsou finančně propojeny s politickým uskupením či zájmovou skupinou. O granty se mohou ucházet také jednotlivci.

Žádosti do pravidelné grantové výzvy Jaro 2021 přijímáme do 15. 4. 2021. Podrobné informace ke grantové výzvě Jaro 2021 najdete zde.

P O Z O R Žádosti do bleskové grantové výzvy Očkování přijímáme jen do 14. 3. 2021. Podrobné informace ke grantové výzvě Očkování najdete zde.

Za čtyři a půl roku svého fungování NFNZ podpořil devadesát čtyři novinářských projektů v celkové výši přes 26,2 milionů korun.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.