Česká média v evropském kontextu: debata s Václavem Štětkou

Srdečně vás zveme na debatu Josefa Šlerky s Václavem Štětkou o stavu médií v Evropské unii se zaměřením na Českou republiku. Sledujte online v úterý 6. října od 16,00 do 18,00 hod. 

Jaké jsou klíčové problémy české žurnalistiky a kde jsou kořeny těchto problémů? Jak se měří mediální pluralita a co ohrožuje česká média nejvíce?

Sledujte v úterý 6. října v 16,00 hod. online debatu na youtube kanálu NFNZ: https://www.youtube.com/channel/UCdlNkTGPPJYXJRiuR3h8gyg

V případě, že máte zájem dostat těsně před začátkem debaty odkaz emailem, vyplňte prosím tento formulář: https://forms.gle/VUSvoCyLmXEybnF87

Václav Štětka je sociolog médií, výzkumný pracovník na britské Loughborough University. Dlouhodobě se věnuje politické komunikaci, roli nových médií, mediálním systémům ve střední a východní Evropě, otázkám vlastnictví médií a globalizace. Václav Štětka je autorem komentáře k hodnocení českých médiích v závěrečné zprávě z projektu Media Pluralism Monitor (MPM), který mapuje rizika pro pluralitu mediálního prostředí v dlouhodobé, komparativní perspektivě. Na projektu MPM Monitor spolupracuje od roku 2015, je koordinátorem sběru dat za Českou republiku.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.