← Zpět

Globe 24 A

Zpravodajská část serveru Globe 24 byla z hodnocení zpravodajských webů vyřazena pro příliš velký objem převzatých zpráv ČTK.

Vydává INCORP a.s. (IČ: 28356829). Vlastníkem je Petr Zelinka.

Informace o odhadované návštěvnosti webu a její struktuře: Similar Web a Alexa Rank

Pro kódování byl vybrán náhodný vzorek 100 článků ze zpravodajské sekce webu. Publicistické žánry nejsou součástí kódování.

A
Snadno dostupná informace o redakci Všechny články v updatu nepodepsané autorem, ale jen "globe24". Daného autora tak nejde kontaktovat.
A
Snadno dostupná informace o organizaci
A
Snadno dostupná informace o vlastníkovi
A
Snadno dostupná informace o provozovateli
N
Online zdroje jsou zobrazeny jako hypertextový odkaz Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
N
Jasně označené výchozí zdroje Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
N
Zprávy jsou ověřeny z více zdrojů Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
N
Důležitost zprávy není uměle zvyšována Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
N
Články nezobecňují ani nezneužívají stereotypů Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
N
Zprávy a komentáře jsou jasně oddělené Vzhledem k převaze původně agenturního zpravodajství ČTK bez dalších zásadních úprav, nešlo médium v této oblasti hodnotit.
A
Reklama je jednoznačně odlišena od redakčního obsahu

A
Server se vyhýbá zavádějícím titulkům
A
Médium nemá být v konfliktu zájmů. Pokud píše o majetku vlastníka či o vlastníkovi, má o tom informovat.
C
Médium nemá pouze přebírat zprávy z jiných serverů, a to včetně agenturních zdrojů, bez přidané novinářské práce. V neděli přibylo nejméně případů covidu za posledních šest týdnů, bylo jich 4267

Převzatá zpráva bez dalšího doplnění.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.