Proč by měli demokraté držet palce demoliční partě Volného, Lipovské a Bobošíkové

Těžko říci, co se honí hlavou poslance Lubomíra Volného, když se křečovitě drží řečnického pultu, od kterého ho odtahuje sněmovní ochranka. Možná tomu, co dělá, opravdu věří a představuje si, že ho jednou vymaluje například František Ringo Čech ve variaci na slavný Brožíkův obraz Jan Hus před koncilem kostnickým. Ale vzhledem ke svému naturelu uvažuje spíš přímočařeji – o tom, jak mu jeho repetitivní akční skeče pomohou ve sněmovních volbách v říjnu. 

https://archiv.hn.cz/c1-66976420-volebni-denik-petra-honzejka-xi-proc-by-meli-demokrate-drzet-palce-demolicni-parte-volneho-lipovske-a-bobosikove

Lipovská „odhalila“ komplot, který stál za jejím odvoláním z Rady ČT. Kdo chtěl její konec?

Trávit čas v okolí Lubomíra Volného je zřejmě pro střízlivý úsudek nebezpečné. Zatímco Ilona Csáková, kandidátka Volného bloku, šíři nesmysly o práškování covidem, které se prý odehrává v nebi nad Brnem, jiní vymýšlejí další konspirace. Nejnověji Hana Lipovská, dnes už bývalá členka Rady České televize.

Bez nezávislých médií se nemůžeme správně rozhodovat. Podpořte nás.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.